SENARAI KONTIJEN KOTA KINABALU

SENARAI PENUH ATLET KONTIJEN KOTA KINABALU

BIL KATEGORI NO PERSERTA NAMA PENUH SEKOLAH
1 L12TKB G100 EDDY JULIM SK POMOTODON
2 L12TKB G101 EMMANUEL EDEISON SK BUKIT PADANG
3 L12TKB G102 ERWIN BIN KAMALUDDIN SK INANAM LAUT
4 L12TKB G103 HAIKAL BIN CARSON SK TANJUNG ARU 1
5 L12TKB G104 HO ZHI HAO SJK C YICK NAM
6 L12TKB G105 JOE VEE BIN DENY SK TANJUNG ARU 1
7 L12TKB G106 LIM HER LOONG SJKC ST JAMES
8 L12TKB G107 MUHAMMAD ADIB NABIL BIN MADLI SK TOBOBON
9 L12TKB G108 MUHAMMAD ISKANDAR HAMSA SK DARAU
10 L12TKB G109 MUHAMMAD ZUHAIR BIN AZALI SK TOBOBON
11 L12TKB G110 RICOLE YONG SK KOLOMBONG
12 L12TKB G112 TAN YONG THIEN SKC ANGLO CHINESE
13 L15TKB G113 AHMAD ADAM FAHMI BIN AHMAD RIZUDIN SMK AGAMA KOTA KINABALU
14 L15TKB G114 AIMAN HAKIM BIN ROSLI SMK TEBOBON
15 L15TKB G115 AL MUKHRIZ BIN ALMURID SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
16 L15TKB G116 DARRYL FLENN PIUS AMIR SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
17 L15TKB G117 DONNYSON JOMISON SMK TEBOBON
18 L15TKB G118 KAMAR REYHAN B. KAMAR HISYAM SM ALL SAINTS
19 L15TKB G119 KEITH CHANG JIE SM TSHUNG TSHIN
20 L15TKB G120 MATTHEW RAY ATHANASIUS SEKOLAH TINGGI KOTA KINABALU
21 L15TKB G121 MOHAMAD ZULHELMI B. HARIS SMK TEBOBON
22 L15TKB G122 MOHAMMAD NASHRUL BIN MOHD NAJIB SM LA SALLE
23 L15TKB G123 MOHAMMAD SHAMMIL BIN ZAINI SMK TEBOBON
24 L15TKB G124 MOHD FADHIL MUTASIM BIN FAIDZAL SMK TEBOBON
25 L15TKB G125 MOHD RIDZUAN SHAIK SATTA SMK PULAU GAYA
26 L15TKB G126 MUHAMMAD DZULFIKRI BIN MATIN SMKA TUN AHMAD SHAH
27 L15TKB G127 MUHAMMAD KHAIRUL NAZRI BIN ABDULLAH SMK KOLOMBONG
28 L15TKB G128 MUHAMMAD LUQMAN BIN ABDUL SAID SMKA TUN AHMAD SHAH
29 L15TKB G129 MUHAMMAD SHAMIR BIN ABDULLAH SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
30 L15TKB G130 MUHD IZZAT AIMAN SM MAKTAB SABAH
31 L15TKB G131 NICHOLES DANIEL ANAK ERIK SMK TEBOBON
32 L15TKB G132 PUANG TEIK HWA SM KIAN KOK
33 L15TKB G133 RADDY CONNOLLY BEDIT SM ST PETER TELIPOK
34 L15TKB G134 REY DERN SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
35 L15TKB G135 RRYNDENNHO SARGENT SMK BANDARAYA
36 L15TKB G136 SEAN JAVIER JOANNES SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
37 L15TKB G137 TIMOTHY THOMAS SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
38 L15TKB G138 WONG VUI YEE SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
39 L18TKB G139 AATIF ZUHAIR BIN SALLEH SMK AGAMA KOTA KINABALU
40 L18TKB G140 ABBEL LEOWANDAY MODUYING SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
41 L18TKB G141 ADRIAN KUYUPUNG SMK KOLOMBONG
42 L18TKB G142 CHONG WEI SHENG SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
43 L18TKB G143 CHOW CHOON KEN SMJK SHAN TAO
44 L18TKB G144 DELWYN CHONG SU CHUEN SMJK SHAN TAO
45 L18TKB G145 DESLEY CALVIN LEUNG SEKOLAH TINGGI KOTA KINABALU
46 L18TKB G146 DESMOND WONG TZYY LUEN SM TSHUNG TSHIN
47 L18TKB G147 EIDYBON GALUS SMK BANDARAYA
48 L18TKB G148 FRAZER WONG SHEUE JENG SM TSHUNG TSHIN
49 L18TKB G149 GEOFFREY YONG CHENG HAO SMJK SHAN TAO
50 L18TKB G150 HIEW HAN HONG SM TSHUNG TSHIN
51 L18TKB G151 HOSSEBRAIL HANRY SMK BANDARAYA
52 L18TKB G152 JASON ALFINO CHUNG ENG FATT SM ALL SAINTS
53 L18TKB G153 JASRON JOGAN KOLEJ VOKASIONAL LIKAS
54 L18TKB G154 JOEL MOGINDOL MAKTAB NASIONAL
55 L18TKB G155 KHAIRUL BIN ISMAIL SMKA TUN AHMAD SHAH
56 L18TKB G156 LAU KHAI WOEN SM TSHUNG TSHIN
57 L18TKB G157 MARKO CRAIG CHANG WENG TIN KOLEJ VOKASIONAL LIKAS
58 L18TKB G158 MOHAMMAD FAHMI BIN AHMID SMKA TUN AHMAD SHAH
59 L18TKB G159 MOHAMMAD IRFAAN AFIF BIN MOHD HAZMI SMK KOLOMBONG
60 L18TKB G160 MOHD SAIFFUDDIN SHAIK SATTA SMK PULAU GAYA
61 L18TKB G161 MUHAMMAD SHAH HASHRI DANIAL BIN MA’AZLAN SMKA TUN AHMAD SHAH
62 L18TKB G162 MUHD AKMAL MUSLIMIN SMK PULAU GAYA
63 L18TKB G163 MUHD ANWAR AZZEEQ BIN ARIFF SMK TAMAN TUN FUAD
64 L18TKB G164 MUHD. FAREED B. JOHARI SM ALL SAINTS
65 L18TKB G165 NUR MUHD HADIEF B. MOHD SUFFIAN SM ALL SAINTS
66 L18TKB G166 ROLAND ROMEOW SMK KOLOMBONG
67 L18TKB G167 RUMSFELD JOHN SMJK SHAN TAO
68 L18TKB G168 SYED MOHAMMAD RAQIB B. ALI SMK INANAM
69 L18TKB G169 XAVIER CHONG JING YUAN SM TSHUNG TSHIN
70 P12TKB G170 ADWYNNA YOU ZI EN SJK C ST JAMES KK
71 P12TKB G171 AISHAH BINTI ABDUL SK KOLOMBONG
72 P12TKB G172 ARNIE CHIN YEN NIE SJK C YICK NAM
73 P12TKB G173 DAVYANNA ASHLEEY SJK C CHUNG HWA LIKAS
74 P12TKB G174 DAYANGKU NUR SALMA SK MALAWA
75 P12TKB G175 ELVIE LORIN SK DARAU
76 P12TKB G176 KEIRA VUSAK PHAN SK STELLA MARIS
77 P12TKB G177 KIARA CHING JING YING SJK C ST JAMES KK
78 P12TKB G178 KIMBERLY EVE ALOYSIUS SKC ANGLO CHINESE
79 P12TKB G179 LYDIA BINTI ALIMUDDIN SJK C YICK NAM
80 P12TKB G180 MELANIE ALFRED SK POMOTODON
81 P12TKB G181 NATHANIA WONG TZE XING SJK C ST JAMES KK
82 P12TKB G182 NUR BASYIRAH NAJWA BINTI IMAM BURHAN SK MUTIARA
83 P12TKB G183 NUR ZAHRIEYATI SHARIZAT SK MALAWA
84 P12TKB G184 SHANY THAI SHEN NEE SJK C YICK NAM
85 P15TKB G185 ANGEL CHIN LEE FUNG SMJK SHAN TAO
86 P15TKB G186 CELESTE CHUNG YI LING KINABALU INTERNATIONAL SCHOOL
87 P15TKB G187 CELESTIANA BOYI JOSUE SMK BANDARAYA
88 P15TKB G188 CHANG PEI XUAN SM TSHUNG TSHIN
89 P15TKB G189 CLARISA HIEW SM TSHUNG TSHIN
90 P15TKB G190 JASMINE RENATA KAMIJAN SM ALL SAINTS
91 P15TKB G191 JOAN SIM SM TSHUNG TSHIN
92 P15TKB G192 JULIANAH JAHARI SMK PULAU GAYA
93 P15TKB G193 KEISHA LEN LIN ZHE SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
94 P15TKB G194 LEANN TEO SMK KOLOMBONG
95 P15TKB G195 LU XIAO PING SMJK SHAN TAO
96 P15TKB G196 MERY ANN PAUL JOHN SM ST PETER TELIPOK
97 P15TKB G197 MIGUELA RICHARD SMK ST FRANCIS CONVENT
98 P15TKB G198 NABILAH WONG MEI SYN MAKTAB NASIONAL
99 P15TKB G199 NOR ALIA MAISARA BT. JALIL SMK TEBOBON
100 P15TKB G200 NUR BIBI ASHANA HASYIMAH BINTI MOHAMAD HASHIM SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
101 P15TKB G201 NUR NABILA NATASHA BINTI JAIS SMK LIKAS
102 P15TKB G202 NURHAZLYNDA BINTI BUSMIN SMKA TUN AHMAD SHAH
103 P15TKB G203 NURIL BT SALAMA SMK TEBOBON
104 P15TKB G204 NURUL NAJIHAH ALISA MUHAMMAD ALI SMK PEREMPUAN LIKAS
105 P15TKB G205 RACHEL CHIN YEN TENG SM TSHUNG TSHIN
106 P15TKB G206 SWENNIE CHONG HIUN TING SM TSHUNG TSHIN
107 P15TKB G207 YAPP KAE WEN SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
108 P15TKB G208 ZAPURAH POIRIN SMK BANDARAYA
109 P18TKB G209 ALDICIAL CHOK WEN XUEN SM KIAN KOK
110 P18TKB G210 ALWINA ALZEBERTS BALANTAS SM STELLA MARIS
111 P18TKB G211 ANN JULIET FABIANUS SM ST PETER TELIPOK
112 P18TKB G212 ASHLEY UHEN TAN SHUET MEI SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
113 P18TKB G213 BRITANNY ISABELLE BOILIS SM ALL SAINTS
114 P18TKB G214 CAROLYN PRIYA CHARLES SM STELLA MARIS
115 P18TKB G215 CHIN QIAO YI SM TSHUNG TSHIN
116 P18TKB G216 CHLOE SIEW YUN YUE SM TSHUNG TSHIN
117 P18TKB G217 COLLEEN ZIA MARIUS SM ALL SAINTS
118 P18TKB G218 HALLYCA ELLY JASMAN SMK BANDARAYA
119 P18TKB G219 IRA ELISA LAJIUM MAKTAB NASIONAL
120 P18TKB G220 JACQUELYNN PRABHARINI KARTHIKEYAN RAJASAGARAN SM STELLA MARIS
121 P18TKB G221 JERICA JOHNNY SM ALL SAINTS
122 P18TKB G222 JESSIELYN JULIN SMJK SHAN TAO
123 P18TKB G223 JOANNE BOYEDFORD FREDOLIN SM TSHUNG TSHIN
124 P18TKB G224 LILY LILIANA WILLIAM SMJK SHAN TAO
125 P18TKB G225 MICHELLE CORNELIUS LUCAS MOSIRI SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
126 P18TKB G226 NUR AZZA AMIR SMK BANDARAYA
127 P18TKB G227 NURUL ADLINA BINTI BAHAROM SMKA TUN AHMAD SHAH
128 P18TKB G228 RENE JADE KAMIJAN SM ALL SAINTS
129 P18TKB G229 SAMANTHA SHIM LI XIAN SM LOK YUK KOTA KINABALU ( CF )
130 P18TKB G230 SHEKINAH LEONG LEE HUA SM TSHUNG TSHIN
131 P18TKB G231 THIEN WEN YEE AMANDA SM TSHUNG TSHIN
132 P18TKB G232 VALERIE FOO AI SZE SMJK SHAN TAO
133 P18TKB G233 VERONICA BENDIANA BENTI SMK BANDARAYA

D